základní škola čáslav, sadová 1756

Ve škole

Rozvrhy hodin, elektronická žákovské knížka, sportovní třídy, sportovní kurzy, kalendář školního roku, přestávky a vyučování, naši učitelé, školní projekty, školní redakce a žákovský parlament

rozvrhy hodin

Aktuální rozvrhy hodin všech tříd pro školní rok 2018/2019. Podívejte se na vyučovací plán svých dětí kdykoliv a odkudkoliv.

elektronická žákovská knížka

Mějte přehled o průběžné nebo pololetní klasifikaci vašich dětí. Elektronická žákovská knížka je online nástroj systému Bakaláři, který zjednodušuje komunikaci mezi školou a rodinou.

předměty

Sešity

Požadavky na sešity ve školním roce 2018/2019 pro jednotlivé ročníky

projekt

Sportovní akademie

Nadstandardní sportovní vybavenost školního areálu největší čáslavské základní školy doplnil speciální program pro žáky, které baví
sport – SPORTOVNÍ AKADEMIE.
Sportovní akademie jsou třídy 6. – 9. ročníku základní školy v Sadové ulici s rozšířenou výukou tělesné výchovy, která je zařazena nad rámec standardní výuky. Hodiny tělocviku tak nesnižují počet ostatních (hlavních) předmětů.
Tělesná výchova je zaměřena na všestrannou sportovní přípravu, náplní hodin je zejména atletika, gymnastika, dynamická cvičení, úpolová cvičení a míčové hry. Žáci se věnují i regeneraci a kompenzaci. Absolvují také přednášky o psychologii sportu a výživě.

l

Školní redakce

Školní časopis SADOVÁČEK

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Telefon

327 315 741

Adresa

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ČÁSLAV SADOVÁ
Sadová 1756
286 01 Čáslav

4 + 4 =

Smyslem vzdělávání na Sadovce je, aby se naši žáci dokázali samostatně a sebevědomě rozhodovat, byli odpovědní za sebe a za své okolí, ve kterém žijí – ať už v průběhu prvních devíti let školního života nebo kdykoliv později.

SLEDUJTE NÁS