školní poradenství

Sociální pracovník

Jmenuji se Barbora Volfová, momentálně pracuji v sociálně aktivizační službě KLUBUS v Kutné Hoře, jsem lektorkou programu pozitivního rodičovství TRIPLE P, působím na základní škole jako sociální pracovník/terapeut a poskytuji psychoterapeutické poradenství. Mám zkušenosti jak s individuální prací s klienty, tak se skupinovou a každá má své kouzlo. Ve volném čase si ráda zajdu do dobré kavárny na brunch, a také ráda lítám po lesích se svým psem, kde si čistím hlavu dobíjím baterky. Baví mě život tady a teď.   

Na Sadovce se semnou můžete potkat každou středu 7:50 – 11:25.

Domluvit se můžeme také e-mailem volfova@sadovka.cz

Bc. Barbora Volfová

sociální pracovník/terapeut, ZŠ Čáslav Sadová

Sociální pracovník / terapeut na Sadovce

Způsob mojí práce

Základní stavební kámen pro mou práci je vztah s klientem, proto na budování vztahu kladu velký důraz a nikam nespěchám, každý dle svých možností. 🙂

d

Na jaká témata se zaměřuji

Zaměřuji se na úzkostné poruchy, pocity osamění, práce s emocemi, problémy ve vztazích, posílení vztahu k sobě (autenticita, práce s osobními hranicemi, sebevědomí, sebeuvědomování), primární prevenci, práci s třídním kolektivem, rodičovské kompetence.

Kdy se na mě obrátit

Obrátit se na mě můžete kdykoliv potřebujete podporu a pomoc při řešení osobních problémů, vás trápí jakýkoliv problém, se kterým si nevíte rady, potřebujete si o něčem popovídat a ujasnit si některé věci a nevíte, komu se svěřit. Když máte potíže ve vztazích se spolužáky, s rodiči či některým z učitelů a chtěli byste poradit, jak vztahy zlepšit. Když vás trápí tréma, strach ze zkoušení nebo když trápí nějaký problém kamaráda a vy mu chcete pomoci, ale nevíte jak. Kdykoliv se ocitnete v krizové životní situaci nebo v jakékoliv jiné situaci, s níž si nevíte rady.