základní škola čáslav, sadová 1756

Naše škola

V naší škole chceme žáky nejen vzdělávat, ale hlavně rozvíjet a podporovat jejich růst, ať už akademický, profesní nebo osobnostní

Historie naší školy

Kontakty

Když vám budeme moci jakkoliv pomoct, odpovědět nebo poradit, rádi to uděláme, jsme tu pro vás. Ozvěte se nám!

Pokud chcete vidět, jak naše škola vypadá, domluvte si prohlídku naší školy anebo se k nám podívejte virtuálně

Adresa školy: Sadová ulice 1756, 286 01 Čáslav

 Telefon: 327 315 741

 Email: reditel@sadovazs.cz

 

 

 

desatero sadováka

ve spolupráci s dětmi připravujeme desatero žáka naší školy

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Mise naší školy

Mise a vize Základní školy Sadová

Žáky naší školy chceme maximálně připravit pro jejich další studijní nebo profesní stupně vzdělávání tak, že jim budeme pomáhat rozvíjet se a růst. Každodenní prací našich pedagogů usilujeme o to, abychom podpořili jejich analytické, kritické i tvůrčí myšlení. Aby se dokázali samostatně a sebevědomě rozhodovat a byli odpovědní za sebe, za svá rozhodnutí a za své okolí, ve kterém žijí – ať už v průběhu prvních devíti let školního života nebo kdykoliv později.

slovo

Náš ředitel

“ Přál bych si, aby se stala naše škola místem, kam se děti budou těšit. Chtěl bych, aby pro ně byl každý školní den výjimečný, aby se něco nového dozvěděly, něco nového si vyzkoušely anebo aby se jim podařilo vyřešit něco, co jim zpočátku připadalo, že řešení nemá.  Mým cílem je, aby naši pedagogové své žáky nejen učili, ale aby jim především ukazovali směr a inspirovali je. Je mi velkou ctí být u toho, jak se z malých prvňáčků stávají velcí deváťáci, téměř dospělí lidé, zároveň cítím obrovskou zodpovědnost nejen za to, nakolik budou vzdělaní, ale jak budou připraveni na svět a na život.

– Václav Vondra

i

novinky

Máme vám co říct

Mějte přehled o novinkách na naší škole. Sledujte, co se u nás děje, protože u nás se děje každou chvíli něco!

Dinopark

Žáci 1. A navštívili v úterý 7. 5. pražský Dinopark. Počasí bylo pěkné, a tak si mohli užít všechny atrakce, které tento park nabízí. Největší úspěch mělo 4D kino. Velké dobrodružství byla i jízda vlakem. Náš první letošní školní výlet jsme si všichni moc užili a už...

číst více

Čarodějnický rej v družině

Čarodějnice se nevyhnuly ani Sadovce. Jejich rej zasáhl všechna oddělení družiny. Kromě tvorby krásných masek se soutěžilo - například v hodu koštětem. Nejdále dolétl letecký nástroj Aničce Kratochvílové a Maxi Radovi. fotografie zde:...

číst více

Úspěchy našich žáků

"Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur."

"Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis."

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Žáků

Členů týmu naší školy

tříd

Dětí za celou historii školy

Zůstaňte s námi v kontaktu

Adresa: Základní škola Čáslav, Sadová 1756, 286 01 Čáslav

Telefon: 327 315 741

Email: reditel@sadovazs.cz

Adresa školy

Základní škola Čáslav Sadová
Sadová 1756
286 01 Čáslav

 

Kontakty

Telefon: +420 327 315 741
Email: reditel@sadovazs.cz