základní škola čáslav, sadová 1756

Naše škola

Žáky naší školy chceme maximálně připravit pro jejich další studijní nebo profesní stupně vzdělávání tak, že jim budeme pomáhat rozvíjet se a růst. Každodenní prací našich pedagogů usilujeme o to, abychom podpořili jejich analytické, kritické i tvůrčí myšlení. Aby se dokázali samostatně a sebevědomě rozhodovat a byli odpovědní za sebe, za svá rozhodnutí a za své okolí, ve kterém žijí – ať už v průběhu prvních devíti let školního života nebo kdykoliv později.

Příběh naší školy

Základní škola Čáslav Sadová 1756, okres Kutná Hora
Sadová ulice 1756

286 01 Čáslav

IZO: 650 058 135
IČO: 711 76 683
Zřizovatel: Město Čáslav, Žižkovo nám. 1
ID datové schránky: hj8z9jj

e-mail: reditel@sadovka.cz

DOKUMENTY ŠKOLY

Školní řád, klasifikační řád, školní vzdělávací program, výroční zpráva a rozpočet. Všechny důležité dokumenty školy, které jsou pro vás k nahlédnutí.

ŠKOLSKÁ RADA

Školská rada je orgánem, který slouží jako poradní a kontrolní orgán ve školním prostředí. Jedná se o skupinu lidí, která zastupuje různé strany podílející se na vzdělávaní dětí – ve školské radě mají své zastoupení pedagogové, zástupci zřizovatele a také rodiče.

GDPR

Škola, jako správce osobních údajů, zpracovává osobní údaje, týkající se fyzických osob. Jak je zpracovává a co jí ukládá zákon si můžete přečíst v dokumentu Zpracování osobních údajů.

Smyslem vzdělávání na Sadovce je, aby se naši žáci dokázali samostatně a sebevědomě rozhodovat, byli odpovědní za sebe a za své okolí, ve kterém žijí – ať už v průběhu prvních devíti let školního života nebo kdykoliv později.

SLEDUJTE NÁS