výsledky

Úspěchy našich žáků

Vychloubat se nemá, ale my se rádi chlubíme, protože jsme pyšní na všechny úspěchy našich žáků, ať už ve škole nebo v jejich volném čase.

Matematika

Matematická olympiáda

Kategorie 5. ročník

Ondřej Michal                  5. B                 2. místo v okresním kole

Veronika Pospíšilová       5. B

Eliška Sedlmajerová         5. B

 Kategorie 6. ročník

1.- 2. Šárka Laudátová          6. C
Vendula Radilová         6. C

 Kategorie 9. ročník

1.        František Jelínek          9.A

2.- 3.  Filip Tuček                    9. A
Antonín Vaňha            9. A

Matematický klokan

2. – 3. třídy

  1. Michal Krejčík 2. B
  2. Viktorie Kolmanová 3. A
  3. Sofie Hana Vitáková 3. A

4. – 5. třídy

  1. Ondřej Michal 5. B
  2. Dominika Brončková 5. A
  3. Martin Hříbal 4. A

6. – 7. třídy

  1. Petr procházka 7. A
  2. Zdeněk Michek 7. B
  3. Dominik Šolta 7. B

8. – 9. třídy

  1. Nikola Šálená 9. A
  2. Antonín Vaňha 9. A
  3. Radka Hlouchová 9. B

Český jazyk

Olympiáda z českého jazyka
  1. Eliška Musilová 9.B
  2. Diana Psotová 9.A
  3. Radka Hlouchová 9.B                 4. místo v okresním kole
Recitační soutěž

Kategorie 1. roč.

  1. Adam Váňa 1. C
  2. Žofie Linhartová 1. A
  3. Megan Jozefy 1. C

 Kategorie 2. a 3. roč.

  1. Kristýna Prášková 2. B
  2. Viktorie Kolmanová 3. A
  3. Jan Záklasník 2. B

Kategorie 4. a 5. roč.

  1. Vratislav Bohuněk 4. B        okresní kolo – čestné uznání
  2. Eliška Sedlmajerová 5. B
  3. Anna Tobiášová 4. B

Kategorie 6. – 7. roč.

  1. Anna Kořínková 6. B
  2. Adéla Jozefy 6. C
  3. Natálie Myslivečková 6. C
    Tereza Tomaňová 6. B

 Kategorie 8. – 9. roč.

  1. František Jelínek 9. A
  2. Julie Šimůnková 8. B
  3. Adéla Syrová 8. B

Anglický jazyk

Olympiáda v anglickém jazyce

Kategorie 6. a 7. roč.

  1. Štěpán Kořínek 6.B                 4. místo v okresním kole
  2. Ondřej Bureš 6.B
  3. Zdeněk Michek 7.B

Kategorie 8. a 9. roč.

  1. Matyáš Kotrba 8.B
  2. Tadeáš Nezbeda 8.A                 3. místo v okresním kole
  3. Julie Šimůnková 8.B

Německý jazyk

Olympiáda v německém jazyce
  1. Radka Hlouchová B                 3. místo v okresním kole
  2. Lucie Polanská B
  3. Sára Kavánková B

Přírodovědné olympiády

Chemická olympiáda
  1. Antonín Vaňha 9. A               4. místo v okresním kole
  2. František Jelínek 9. A
  3. Sára Kavánková 9. B
Fyzikální olympiáda

Kategorie E – 9. ročník

      1. Antonín Vaňha 9. A
      2. Sára Kavánková 9. B
      3. Barbora Jelínková 9. B

Kategorie F – 8. ročník

      1. Adéla Syrová 8. B
      2. Lucie Polanská 8. B
      3. Petr Odvárko 8. A
Zeměpisná olympiáda

Kategorie 6. roč.

  1. Lucie Černá 6.C
  2. Jan Košek 6.B
  3. Matěj Tůma 6.C

Kategorie 7. roč.

  1. Petr Procházka 7.A
  2. Vanda Vondrová 7.B
  3. Jan Tuček  7.B

Kategorie 8. – 9. roč.

  1. Jindřich Jelínek 8.A
  2. Marek Truhlář 8.A
  3. Tadeáš Nezbeda 8.A

Dějepis

Dějepisná olympiáda
  1. Antonín Vaňha 9. A
  2. Diana Psotová 9.A
  3. František Jelínek 9.A
        Filip Tuček 9. A

Žáků

Členů týmu naší školy

tříd

Dětí za celou historii školy

Zůstaňte s námi v kontaktu

Adresa: Základní škola Čáslav, Sadová 1756, 286 01 Čáslav

Telefon: 327 315 741

Email: reditel@sadovazs.cz

Adresa školy

Základní škola Čáslav Sadová
Sadová 1756
286 01 Čáslav

 

Kontakty

Telefon: +420 327 315 741
Email: reditel@sadovazs.cz