Naši budoucí prvňáčci

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Uvědomujeme si, že vaše děti jsou to nejcennější, co máte a děkujeme, že jste pro jejich vzdělávání vybrali právě naši školu. Pevně věříme, že vaši důvěru příštích devět let nezklameme. 

Na Sadovce naší každodenní prací usilujeme o to, aby byla škola pro děti místem, kde mohou růst. Bezpečně, s láskou a s ryzí dětskou radostí.

První schůzka rodičů

Zveme vás na první setkání s paní učitelkou a schůzku rodičů, kde se dozvíte důležité informace, aby nástup do první třídy byl pro vás co nejsnadnější a nejhezčí.

Prosíme vás, abyste tentokrát nechali děti doma, tato část pro ně není nijak zajímavá ani zábavná, určitě by se s námi pekelně nudily.

čtvrtek 22. června 2023

od 16:30

Než začneme:

Rozdělení dětí do tříd

Rozdělení dětí do tříd vám dáme při příchodu k dispozici, rozpisy umístíme u vchodu tak, abyste je za žádnou cenu neminuli.

Psací potřeby

Budete vyplňovat Dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku ZŠ  a Přihlášku do školní družiny, bude fajn, když si s sebou vezmete psací potřeby.

Kdo je připraven, není překvapen! Pokud vám pomůže, že si dokumenty sami vytisknete a vyplníte doma, máme je tady pro vás:

Vybereme od vás 500 Kč

Paní učitelky vám všem nakoupí pracovní sešit na angličtinu, plastový box na kreativní nezbytnosti prvňáčka a tabulku s písmeny.

Pirátské léto na Sadovce

Letní badatelský příměstský kemp pro budoucí prvňáčky

Pro budoucí prvňáčky a mladší školáčky jsme připravili na Sadovce badatelský prázdninový kemp na našem pobřeží nedaleko ostrova Poznání. Před začátkem školního roku vyplujeme na dobrodružnou pirátskou výpravu. Bude to příležitost, jak se naučit různé pirátské dovednosti a prožít týden v létě jako opravdoví piráti.

Zapomněli jsme na něco?

Ozvěte se nám!

327 315 741

5 + 15 =