Naši budoucí prvňáčci

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Uvědomujeme si, že vaše děti jsou to nejcennější, co máte a děkujeme, že jste pro jejich vzdělávání vybrali právě naši školu. Pevně věříme, že vaši důvěru příštích devět let nezklameme. 

Na Sadovce naší každodenní prací usilujeme o to, aby byla škola pro děti místem, kde mohou růst. Bezpečně, s láskou a s ryzí dětskou radostí.

První schůzka rodičů

Zveme vás na první setkání s paní učitelkou a schůzku rodičů, kde se dozvíte důležité informace, aby nástup do první třídy byl pro vás co nejsnadnější a nejhezčí.

Prosíme vás, abyste tentokrát nechali děti doma, tato část pro ně není nijak zajímavá ani zábavná, určitě by se s námi pekelně nudily.

pondělí 24. června 2024

od 16:00

Než začneme:

Rozdělení dětí do tříd

Rozdělení dětí do tříd vám dáme při příchodu k dispozici, rozpisy umístíme u vchodu tak, abyste je za žádnou cenu neminuli.

Psací potřeby

Budete vyplňovat Dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku ZŠ  a Přihlášku do školní družiny, bude fajn, když si s sebou vezmete psací potřeby.

Kdo je připraven, není překvapen! Pokud vám pomůže, že si dokumenty sami vytisknete a vyplníte doma, máme je tady pro vás:

Vybereme od vás 1 000 Kč

Paní učitelky vám všem nakoupí pracovní sešit na angličtinu, plastový box na kreativní nezbytnosti prvňáčka a podsedák.

Prázdniny s pračlovíčkem

Letní badatelský příměstský kemp pro budoucí prvňáčky

Chystáme se na neobyčejné dobrodružství do pravěku. Představte si, že se octnete tváří v tvář mohutným mamutům, zubatým tyranosaurům nebo procházíte pralesy obývanými prapředky dnešních zvířat. To vše nás čeká v srpnovém prázdninovém týdnu!

Zapomněli jsme na něco?

Ozvěte se nám!

327 315 741

5 + 11 =