pro rodiče

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Máme pro vás pár důležitých informací, které se bezprostředně týkají organizace školního roku a komunikace mezi školou a rodiči

aplikace

BAKALÁŘI

Jak jsme avizovali v minulém škoním roce, chtěli bychom zlepšit a zefektivnit komunikaci mezi školou a rodiči. V tom by nám měla pomoci aplikace BAKALÁŘI. Tu již používáme pro elektronickou žákovskou knížku, využívat ale chceme i další funkce, zejména modul KOMENS, který složí jako nosič zpráv a informací mezi školou a rodiči v obou směrech.
V pondělí 2.9. 2019 byla plošně smazána všechna hesla žáků v systému Bakaláři. Proč?

01.

Chceme aby rodiče měli SVŮJ přístup do systému BAKALÁŘI a žáci svůj, předejdeme tak například možnosti, kdy žák bude komunikovat se školou jménem rodičů.

02.

Rodičům zůstává stávající profil, který doposud používali, v tuto chvíli je ale nutné si vygenerovat nové heslo. To lze jednoduše provést v přihlašovacím okně, kde pod přihlasovacím jménem a heslem kliknete na „zapomenuté heslo“. Systém BAKALÁŘI vám emailem pošle odkaz, kde si budete moci nastavit heslo nové.

03.

Žáci si svůj přístup mohou vyžádat u třídního učitele nebo u pana učitele Tomáše Kořínka.

nová aplikace

BAKALÁŘI spustili novou verzi aplikace

Aplikaci BAKALÁŘI si můžete zdarma stáhnout do svých smartphonů v Play Google nebo v App Store (pár centimetrů výše najdete odkazy v žlutém poli). Přihlásit se ale můžete i na svých počítačích (žluté tlačítko Web o kousek výše).

Pokud máte starší verzi, u dolní hrany obrazovky BAKALÁŘI sami nabízejí možnost přejít na verzi novou.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme a pomůžeme

Tomáš Kořínek

korinek@sadovka.cz

emaily

Nové emailové adresy školy

V návaznosti na novou internetovou prezentaci školy, měníme i emailové adresy. Za příjmením učitele se nově objevuje @sadovka.cz

i

Další informace
a odpovědi na časté dotazy

V návaznosti na novou internetovou prezentaci školy, měníme i emailové adresy. Za příjmením učitele se nově objevuje @sadovka.cz

Vjezd do areálu školy

od 23. září 2019 bude zakázán vjezd do areálu školy. Pro doprovod dětí do školy lze využít odstavné plochy v přilehlém okolí školy a chodníky pro pěší v areálu.

Kroužky na Sadovce

Kroužky na Sadovce startují od října. Nejpozději 12. září bude k dispozici kompletní rozvrh kroužků. Těšit se můžete na ty z loňska i na některé nové!

Ředitelské volno

V pátek 22.11. je ředitelem školy uděleno ředitelské volno. I když volno budou mít jen děti, všichni naši učitelé se budou vzdělávat.
Na kalendář celého školního roku, plán prázdnin a dnů volna se můžete podívat v sekci Ve škole – Výuka – Kalendář školního roku nebo kliknutím na toto okno.

f

Sadovka v číslech

Nový školní rok na Sadovce zahájilo 523 dětí! Což je historicky nejvyšší počet žáků. Máme 66 prvňáčků ve třech třídách, první den ve škole má za sebou i 6 nových učitelů, celkem jich u nás učí 35 ( plus 6 asistentů). Naši žáci jsou rozděleni ve 24 třídách a k dispozici mají 36 učeben, včetně družiny a zábavního klubu.

KONTAKT

327 315 741

ADRESA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ČÁSLAV SADOVÁ
Sadová 1756
286 01 Čáslav

7 + 4 =