o škole

EU projekty pro školy

Naše škola a peníze do škol z fondů EU

Z fondu EU peníze do škol na zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách jsme v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurence schopnost získali na počet žáků částku 1.088.140.20 Kč, což činí 60% z celkové dotace. Tato finanční částka byla využita na nákup 6 interaktivních tabulí, 6 dataprojektorů , 6 počítačů a 16 notebooků. Interaktivní tabule slouží jako součást moderního pojetí výuky.

Po uplynutí monitorovacího období a splnění všech požadavků operačního programu škola požádá o zbylých 40% této dotace. Ta bude využita na nákup dalšího vybavení, na vzdělávání pedagogických pracovníků a na odměny za zpracování jednotlivých šablon.

Digitální Učební Materiály (DUM)

Učitelé, kteří jsou zapojeni do tohoto projektu zpracovávají jednotlivé šablony do výukových DUM – digitální učební materiály, které budou součásti vyučovacích hodin a budou sloužit k zefektivnění moderní výuky v jednotlivých předmětech

Naše škola je také zapojená do projektu

Šablony ZŠ Čáslav, Sadová – Podpora rozvoje čtenářské a matematické gramotnosti, kvalitnější vzdělávání dětí a žáků ohrožených školním neúspěchem a podpora společného vzdělávání. Podpora osobnostního a sociálního rozvoje pedagogů, sdílení zkušeností a personální podpora škol.
REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004314
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Fotogalerie školy

 

Žáků

Členů týmu naší školy

tříd

Dětí za celou historii školy

Zůstaňte s námi v kontaktu

Adresa: Základní škola Čáslav, Sadová 1756, 286 01 Čáslav

Telefon: 327 315 741

Email: reditel@sadovazs.cz

on-Discrimination Policy

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Donec sollicitudin molestie malesuada. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Ochrana osobních údajů